12. jún 2007 - dnešný deň sa vrátili Wild Kings opäť na dubnický mestský zimný štadión, kde na novo zakúpenej plastovej inline ploche od firmy TATRACOM FERRO po slávnostnom buly, ktoré vhodil medzi kapitánov Dubnice a Piešťan primátor Dubnice pán Gašparík. Do nášho mesta sa opäť vrátila inline hokejová extraliga.

28. jún 2008 - v Bratislave na MS v inline hokeji - 2008 - IIHL skončili reprezentanti Slovenska ako vicemajstri sveta po prehre vo finále so Švédskom (veľmoc inline). Z nášho mužstva Dubnice sa stali vicemajstri sveta 2008 - Martin Klučár, Peter Sojčík, Lukáš Ružička - gratulujeme !


18. apríl 2009 - po minuloročnom výpadku našej web stránky sme v spolupráci s Photoline - Marian Ščípa obnovili prevádzku webu, ktorú sme museli úplne znovu začať vytvárať a dopĺňať.

30. apríl 2009 - dnes sme položili plastovú inline plochu na betón dubnického mestského zimného štadiónu.

2. máj 2009 - dnes začala 7. sezóna klubu Dubnica Wild Kings v 13. ročníku Slovenskej inline hokejovej extralige.

30. máj 2009 - už o týždeň slovenská inline hokejová reprezentácia začne MS - inline hockey 2009 - IIHF v nemeckom Ingolstadte zápasom so Slovinskom. Z Dubnice idú reprezentovať V. Kútny, M. Klučár, ... Po MS 2009 bude pokračovať slovenská extraliga ďaľšími zápasmi. Posledný tretí finálový zápas o majstra SR 2009 sa odohrá najneskôr v piatok 3. júla 2009.

31. máj 2009 - mestská liga sa rozbehla prvým zápasom a finále PRIMATOR CUP 2009 sa odohrá v sobotu 4. júla súbežne s tradičnou inline exhibíciou DUBNICA WILD KINGS vs HOCKEY STARS.

31. máj 2009 - Plánovaný medzinárodný zápas v Gyori HUNGARY vs SLOVAKIA maďarská reprezentácia na poslednú chvíľu zápas odvolala, ale prislúbila plánovanú odvetu v Dubnici odohrať do 20. júna 2009. Hráči Dubnice majú nastúpiť pod hlavičkou SVK.

1. jún 2009 - hráči Dubnica Wild Kings hrajú v zámorí finálové zápasy. Vo finále Stanley cupu Marian Hossa so svojím tímom Detroit Red Wings vedie už 2 : 0 na zápasy s Pittsburgh Penguins v NHL. A vo finále Calder cupu v AHL (farmy) Mário Bližňák Manittoba prehráva na zápasy 0 : 1 s Hersey.

17. jún 2009 - vo finále neuspel Marián Hossa a taktiež aj Mário Bližňák, ale napriek tomu finále NHL a AHL je tiež veľký úspech vydretý množstvom potu a preto chlapcom gratulujeme a veríme, že niekedy sa im podarí tieto trofeje vyhrať !

21. jún 2009 - dnes v poslednom kole základnej časti extraligy napriek prehre v derby s Hermes Trenčín 3 : 6 sme vyhrali základnú časť extraligy a postúpili z 1. miesta do semifinále proti 4. HK Trnava Warriors.

25. jún 2009 - víťazným gólom mladého Petra Tršku sme dnes postúpili už v 2. semifinálovom zápase v Trnave. Hráčov Warriors treba pochváliť, že boli zdatným súperom Dubnice, ale finále hráme opäť my a čakáme na rozuzlenie 3. semifinálového zápasu Trenčín vs. Bratislava Mad Dogs.

29. jún 2009 - dnes začíname 1. finále pravdy proti Hermes Dukla Trenčín.

1. júl 2009 - 1. zápas sme vyhrali a dnes nám zasadil nôž do srdca mladý talentovaný Tomáš Tatar v tíme Trenčína gólom v predĺžení 2. semifinálového zápasu.

2. júl 2009 - 3. rozhodujúci finálový zápas o majstra SR a zápas pravdy mal dnes začať o 15,00 hod. v Dubnici preto, lebo už o 19,00 hod. letia na dovolenku k moru naši hráči kapitán Wild Kings Roman TRENČAN, Vlado KÚTNY a Jaro FILO. Ale keďže sa spustila veľká búrka a na plochu dubnického zimáku zo strechy tieklo desiatky litrov dažďovej vody museli sa diváci, televízne štáby, fotografisti, novinári, rozhodcovia a hráči len dohadovať ako odohrať rozhodujúci zápas o titul SR. Nakoniec okolo 16,30 hod tri stabilné piliere Dubnice museli sadnúť do auta a ponáhlať na letisko. Zápas sa nakoniec odložil kvôli počasiu a situácii na ploche na 19,00 hodinu. Keď kapitán Dubnice volal po prílete do Burgasu, tak mu hlásili spoluhráči víťazný majstrovský výsledok 5:4 a doslovne "do roka a do dňa" zdolali Trenčín. V tej chvíli nastala veľká radosť aj v príletovej hale v Burgase a ani nechýbala chlapcom zatúlaná batožina. Torzo mužstva vedené harcovníkom Richardom Pavlikovským a v útoku v tejto sezóne jediným zdravým zámorským hráčom Máriom Bližňákom a v bráne spoľahlivým Peťom Betincom aj ostatní borci hrdinsky zvládli veľké finále! Opäť bola zachovaná postupka ... a preto NECH ŽIJE MAJSTER SR 2009 !

22. júl 2009 - sme ukončili úspešnú sezónu a demontovali sme od 8,00 do 16,00 hod. našu plastovú plochu na palety a ostal po nás len holý betón. Vďaka brigádnici - Karšay, Trenčan a syn, Trška, Burzala, Šatka, Sojčík, Puliš.