XIX. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2015

dohrávka IX.kola - Restart Extraliga SR v inline hokeji 2015
Tempish Dubnica Wild Kings vs. IHC NITRA
19 : 6 (10:3)
Dubnica: 2. Karšay(Burzala) 3. D.Trenčan(Fabuš) 8. Filo(Burzala,Ružička) 9. Burzala(Fabuš)
10. Burzala(Ružička) 11. Ružička(Filo) 16. D.Trenčan(Burzala,Fabuš) 19. Burzala(D.Trenčan)
20. Fabuš(Filo,D.Trenčan) 23. Ružička(Burzala,Ma.Kristín) 27. Kudlej(Fabuš)
30. Karšay(Ri.Pavlikovský,D.Trenčan)31. Ružička(Ri.Pavlikovský) 32. Ružička(Filo)
34. D.Trenčan 37. Kudlej(Ri.Pavlikovský,Ružička) 41.,D.Trenčan(Filo) 45. Ružička 46.
D.Trenčan.
***
Nitra: 4. Podstavek(Pilar) 15. Mezei 24. G.Saliji(J.Štefanka)
25. Tabi(Mezei,Švárny) 28. Podstavek(Švárny) 35. Švárny(Mezei).

XVIII. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2014

1. Kolo - zimný štadión Trenčín
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Bratislava Roller Hammers
23 : 7 (3:2,8:3,5:1,7:1)
WK: 7. Bagin(Mikula,D.Trenčan) 7. Mikula(Bagin,D.Trenčan) 8. D.Trenčan(Mikula,R.Trenčan)
14. L.Ružička(P.Trška) 17. Bobček 18. Mikula( Bagin,R.Trenčan) 19. P.Trška(Karšay,L.Ružička)
20. Bobček(D.Trenčan) 21. Karšay(P.Trška,L.Ružička) 22. L.Ružička(Karšay)
23. D.Trenčan(Bobček) 25. L.Ružička 29. Bagin(Karšay) 31. Kopecký(L.Ružička) 35. L.Ružička
36. D.Trenčan(L.Ružička,Bagin) 37. D.Trenčan(L.Ružička) 39. Karšay 41. L.Ružička(Karšay)
45. Karšay(P.Trška) 46. Kopecký(Bagin,D.Trenčan) 47. D.Trenčan(Kopecký,R.Trenčan)
48. Bobček(L.Ružička)
***
Hammers: 4. Maťaš(N.Jaško,T.Jaško) 11. T.Jaško(Maťaš) 16. N.Jaško(T.Jaško,Vacek)
18. N.Jaško(Šturc) 23. T.Jaško 33. T.Jaško(Foltýn) 40. Šturc.

2. Kolo
IHC Gajary Flames vs. Tempish Dubnica Wild Kings
3 : 3 (0:0,0:1,3:2,0:0)
Gajary: 28. Bednarič (Szabo) 33. Klučiar (Szabo) 36. Klučiar (Lukáčik)
***
WK: 16. Klučár (D.Trenčan,R.Trenčan) 25. P.Trška (Karšay) 33. D.Trenčan (Bagin,R.Trenčan).

4. Kolo
Trnava Warrior vs. Tempish Dubnica Wild Kings
8 : 15 (3:1,1:5,3:5,1:4)
Trnava: 6. Malovec(Holovič) 8. Malovec(Belko) 10. Ondrejka(Čunderlik)
15. Malovec(Čunderlik,Holovič) 26. Rumpel(Holovič,Ďuriš) 30. Rumpel(Belko)
36. Rumpel(Holovič) 48. Rumpel(Holovič,Belko)
***
Dubnica: 8. Ružička(Karšay) 14. Klučár(Karšay) 16. Filo(Ružička,D.Trenčan) 20. Karšay(Filo)
22. Bagin(Ružička,Karšay) 23. Karšay(Klučár,Ružička) 26. Ružička(Karšay) 27. Ružička
28. Ružička(Karšay) 31. Ružička(Karšay) 33. Filo(Ružička,Klučar) 37. Bobček(Karšay,Kopecký)
43. Bobček(Filo,Karšay) 46. Ružička(D.Trenčan,Karšay) 48. Kopecký(Bobček,Klučár).

5. Kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Skalica Kings
6 : 7 (1:2,3:2,1:0,1:3)
Dubnica: 12. Sojčík(Ružička,Burzala) 15. Klučár(Ružička) 19. Sojčík(Klučár) 20. Mikula(Bobček)
28. P.Trška(Bobček) 47. Ružička(P.Trška)
***
Skalica: 6. Šátek(Komárek) 10. Novák(Šátek,Grundling) 17. Komárek(Grundling)
22. Komárek( Jurík,Šátek) 38. Novák(Komárek) 43. Novák(Šátek) 47. Šátek(Novák,Grundling).
Na úvod zápasu hodil čestné buly 85ročný oslávenec Karolko Žuffa
(časomerač a dlhoročný hokejový činovník v Trenčíne).

6. Kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Fevra BA Blue Vipers
1 : 3 (0:0,0:1,1:2,0:0)
Dubnica: 29. Mikula(Klučár,L.Ružička)
***
Fevra BA: 17. F.Ružička(Prokop) 26. J.Ručkay(Mrázik,Šiler) 28. J.Ručkay(Prokop,F.Ružička).
Zápas veľmi dobrej úrovne, veľa šancí vychytali Betinec a taktiež Ondrejka, ktorý s ďalšími
5 reprezentantmi priedviedli perfektný inline hokej pred MS" 2014 IIHF,
ktoré začínajú v Pardubiciach už v nedeľu zápasom s teamom Česka.

Spomienkový zápas na Demitru a Rachunka 2014
zapas #38 & #4 - Tempish Dubnica Wild Kings vs. IHC Zlín Devils
15 : 12 (3:3,5:2,5:5,2:2)
Dubnica: 1.Tatar(Bagin,D.Trenčan) 3.Mikula(Lelkeš,Bobček) 7.L.Ružička(D.Trška)
17.Bagin(D.Trenčan,Tatar) 22.D.Trenčan(Bagin,Mikula) 22.Tatar(D.Trenčan,R.Trenčan)
24.L.Ružička(Burzala) 24.Filo(Bobček) 25.Bobček(Lelkeš,Mikula)
26.Bagin(R.Trenčan,D.Trenčan) 27.L.Ružička(D.Trška) 28.Lelkeš(Mikula)
28.Bobček(Mikula,Lelkeš) 39.Mikula(Lelkeš) 45.Tatar(D.Trenčan,R.Trenčan)
***
Zlín: 8.Haloda 11.Matula(Macharáček) 12.Janeba 18.Hrazdíra(Janeba)
20.Haloda(Matula) 25.Macharáček(Haloda,Matula) 31.Kojecký(Macharáček)
32.Zavrtálek(Brida) 35.Haloda(Macharáček,Matula)
36.Kojecký(Janeba,Brida) 37.Zavrtálek(Brida,Hrazdíra) 42.Zavrtálek(Janeba).


Zápas rozhodovali: Jakubec Luboš, Fridrich Vladimír.

Zostava Dubnica: V.Kohút(O.Pagáč) - To.Tatar,D.Trenčan,R.Trenčan"C",
E.Bagin - L.Ružička,P.Kopecký,D.Trška,O.Burzala - O.Mikula,R.Lelkeš,I.Bobček,J.Filo
tréner: R.Trenčan, zdravotník: I.Dočárová, kustod: J.Kvasnica

Zostava Zlín: L.Stojar - D.Hrazdíra,T.Kojecký,D.Macharáček,
M.Brida - P.Zavrtálek"C",D.Matula,J.Janeba,M.Haloda,
tréner: J.Súhrada, manažér: I.Tomaštík.

Zároveň vás pozývame na ďalšie kolo Restart Extraligy SR v inline hokeji 2014
štvrtok 12.júna o 19:30 v Trenčíne
"Tempish Dubnica Dubnica Wild Kings vs. Veant Mad Dogs Bratislava

7. Kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. VEANT MAD DOGS BA
4 : 7 (1:3,1:4,1:2,1:0)
Dubnica: 4.Klučár(Lelkeš,R.Trenčan) 22.D.Trenčan(Bagin) 30.D.Trenčan(Klučár) 38.L.Ružička(Filo)
***
Veant BA: 3.Ertel 18.Preisinger(Bezák) 18.Ertel(Preisinger) 19.Ertel(Černý)
21.Novajovský 30.Novajovský(Tománek) 34.Novajovský(Ertel)
Hráči Dubnice zahodili veľa šancí , ktoré pekne vychytal mladučký Matej Tomek(97).

10. Kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs. TRNAVA WARRIORS
21 : 10 (8:0,5:2,4:2,4:6)
Dubnica: 4.L.Ružička(Bobček) 4.Sojčík 4.Burzala(L.Ružička,Bobček) 7.Bobček(L.Ružička)
7.L.Ružička 10.Bobček(L.Ružička) 10.L.Ružička(Sojčík) 11.Sojčík 13.Bobček(L.Ružička,Sojčík)
17.L.Ružička(Bobček,Burzala) 21.L.Ružička 23.L.Ružička(Bobček,Burzala) 24.Burzala(Bobček)
27.Burzala(Bobček) 29.Sojčík(Bobček,L.Ružička) 30.L.Ružička(Sojčík) 31.Sojčík(Bobček,L.Ružička)
39.Bobček(L.Ružička) 47.Filo(Bobček) 47.Burzala 48.Burzala(Bobček,Sojčík)
***
Trnava: 19.Rumpel(Čunderlík) 21.Rumpel(Čunderlík) 28.Hrčka(Čunderlik) 36.Rumpel(Ďuriš,Hrčka)
39.Belko(Ďuriš) 41.Belko 47.Hrčka 47.Rumpel 48.Hrčka(Belko,Čunderlík) 48.Rumpel(Čunderlik).

12. Kolo (Břeclav)
IHC Skalica Kings vs. Tempish Dubnica Wild Kings
9 : 7 (8:0,5:2,4:2,4:6)
Skalica: 2.Šátek(Novák) 7.Kučera(Obdržálek,Hollý) 9.Novák(Obdržálek) 16.Novák(Sajdl)
27.Kučera(Novák) 35.Novák(Kučera) 40.Kučera(Grundling) 42.Kučera(Obdržálek)
48.Kučera(Novák,Hollý)
***
Dubnica: 6.Karšay(Filo) 9.Nechala(R.Trenčan) 17.Bobček(Karšay,L.Ružička)
18.Mi.Kristín(Bagin) 18.Bagin 22.Filo(Karšay,Bobček) 25.Mi.Kristín (Bagin).

14. Kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. IHC Gajary Flames
6 : 10 (4:2,1:3,1:3,0:2)
Dubnica: 5.D.Trška(D.Trenčan,Kotlárik) 6.Kotlárik(Sojčík) 7.Burzala(Kotlárik,Ri.Pavlikovský)
10.P.Trška(D.Trenčan) 17.Burzala(Kotlárik,Sojčík) 25.D.Trenčan(P.Trška)
***
Gajary: 7.Dujčík(Szabo) 11.Merschitz 14.Merschitz(Szabo,Dujčík) 14.Szabo(Merschitz,Achs)
18.Dujčik(Szabo,Merschitz) 28.A.Bednarič(Dujčík,Merschitz)28.Merschitz(Dujčík,Szabo)
28.Merschitz(Szabo) 46.Szabo 48.Dujčík(A.Bednarič).

11. Kolo (dohrávka)
Hammers Bratislava vs. Tempish Dubnica Wild Kings
5 : 13 (0:2,1:4,2:1,2:6)
Hammers: 17.Strapák(Maťaš) 27.Strapák(Turár) 36.Šturc(Kovačič,Ščepko)
41.Ščepko(Strapák) 42.Ščepko
***
Dubnica: 9.R.Trenčan(Bagin) 9. Mi.Kristín(Klučár) 14.Kotlárik(Klučár) 15.Mi.Kristín
16.Klučár(Mi.Kristín,Kotlárik) 22.Bagin(R.Trenčan) 36.D.Trška(Bagin)
39.Kotlárik(Klučár) 44.D.Trenčan(Mi.Kristín) 44.D.Trenčan(Bagin)
46.Filo(Mi.Kristín,Klučár) 47.Klučár(Kotlárik,Filo) 48.D.Trenčan(R.Trenčan).

14. Kolo
Fevra Blue Vipers Bratislava vs. Tempish Dubnica Wild Kings
1 : 9 (0:1,0:3,0:3,1:2)
Fevra: 37.Šimonič
***
Dubnica: 6.Ri.Pavlikovský(L.Ružička,Karšay) 15.Tatar(Filo) 18.Bobček(Klučár) 23.Karšay(L.Ružička)
29.Karšay(L.Ružička) 33.Mi.Kristín(Bagin,R.Trenčan) 35.Klučár(L.Ružička,Karšay)
38.D.Trenčan(Bagin) 39.Tatar(Bobček)

1.semifinal.zápas v Trenčíne
Tempish Dubnica Wild Kings vs. IHC Skalica Kings
10 : 8 (2:2,2:1,3:2,3:3)
Dubnica: 2.Tatar(R.Trenčan) 9.Sojčík(L.Ružička) 14.Karšay(D.Trenčan,Filo)
22.L.Ružička(Tatar,Sojčík) 25.Bobček(L.Ružička,Tatar) 28.Sojčík(Bagin,L.Ružička)
31.D.Trenčan(Filo,Tatar) 44.L.Ružička(Bagin) 45.Tatar(L.Ružička) 48.Sojčík(L.Ružička,D.Trška)
***
Skalica: 4.Šátek(Hollý,Komárek) 10.Obdržálek(Novák,Šátek) 18.Šátek(Novák)
29.Šátek(Novák) 34.Novák(Šátek,Valúch) 38.Novák(Obdržálek) 39.Šátek(Novák,Komárek)
46.Obdržálek(Novák,Komárek.
Pred 120 divákmi rozhodovali: Jakubec, Druga.
O postupujúcom do finále sa rozhodne v stredu 2.7.2014 o 18:30hod v Trnave).

2.semifinal.zápas
IHC Skalica Kings vs Tempish Dubnica Wild Kings
7 : 8 (2:5,3:0,2:3,0:0)
Skalica: 3.Horvath(Sajdl) 4.Komárek(Sajdl,Obdržálek) 17.Šátek(Obdržálek) 20.Sajdl(Obdržálek)
22.Obdržálek 28.Obdržálek(Komárek) 30.Obdržálek(Komárek)
***
Dubnica:  2.L.Ružička(Sojčík) 3.Bagin(D.Trenčan,Filo) 4.Bobček(Bagin) 7.D.Trenčan 8.Bobček(Filo)
29.Mikula(Tatar) 30.L.Ružička(Sojčík,Bobček) 34.Tatar.

1.finálovy zápas
IHC Gajary Flames vs Tempish Dubnica Wild Kings
4 : 8 (0:1,0:5,3:0,1:2)
Gajary: 28.Szabo 36.Merschitz(Szabo) 36.Merschitz(Dujčík) 45.Szabo(Merschitz)
***
Dubnica: 2.L.Ružička(Sojčík) 15.D.Trenčan(Bobček) 17.Sojčík(Tatar,L.Ružička)
21.Tatar(Sojčík) 22.Tatar(D.Trenčan,Ri.Pavlikovský) 36.Mikula
38.Bobček(Mikula,Ri.Pavlikovský) 41.L.Ružička(Ri.Pavlikovský,Filo).

2.final.zapas Restart Extraliga SR v inline hokeji 2014 - zimný štadión P.Demitru Trenčín
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs. IHC GAJARY FLAMES
13 : 4 2:1,4:1,3:1,4:1)
Dubnica: 4.Tatar(D.Trenčan,Bobček) 10.Ri.Pavlikovský(Tatar)
13.L.Ružička(Sojčík) 14.Sojčík(L.Ružička) 20.Ri.Pavlikovský(Filo,Mikula)
21.Filo(Ri.Pavlikovský,Mikula) 29.Filo 34.L.Ružička(Tatar)
35. D.Trenčan(Mikula,Bobček) 38.Bobček 41.Mikula(R.Trenčan,Krajča)
45.D.Trenčan(Ri.Pavlikovský,Tatar) 46.L.Ružička
***
Gajary: 7.Szabo 24.Szabo (Ejem) 28.A.Bednarič(Merschitz) 45.Merschitz(Dano,Szabo).

 

Restart - Extraliga SR v inline hokeji 2013

1. Kolo - zimný štadión-Trnava
Fevra Čierny BA vs. Tempish Dubnica Wild Kings
3 : 17 (0:10)
37.Hosťovecký(Šimovič) 38.Ručkay(Hosťovecký,Bohuš) 42.Haring(Šimovič)
***
2.Sojčík(Karšay) 3.D.Trenčan(Karšay,Lelkeš) 11.Karšay(Sojčík) 13. Klučár(Sojčík) 15.Sojčík(L.Ružička) 16.Sojčík(L.Ružička,Klučár) 17.Lelkeš(Sojčík) 21.Karšay 23.Lelkeš(Filo) 24.D.Trenčan(Sojčík,Klučár) 26.Lelkeš(L.Ružička) 27.Lelkeš(Karšay) 34.Filo(Karšay,D.Trenčan) 36.D.Trenčan(L.Ružička) 39.Karšay(Lelkeš,Sojčík) 43.D.Trenčan(Filo,Karšay) 47.Sojčík

2. Kolo - zimný štadión-Trenčín
Tempish Dubnica Wild Kings vs Veant Mad Dogs BA
13:7 (8:2)
1. Sojčík 6. Sojčík(Filo) 7. Burzala(Kútny) 16. Lelkeš(D.Trenčan) 16. Lelkeš(Karšay) 20. Sojčík(L.Ružička) 21. Karšay(Lelkeš,D.Trenčan) 23. Karšay(Kútny) 24. Kútny(R.Trenčan) 33. Kútny(Mikula,R.Trenčan) 40. Sojčík(L.Ružička,Klučár) 44. Klučár(Filo,L.Ružička) 48. Kútny(Burzala,Mikula)
***
4. Bezák(Preisinger) 12. Černý(Pék) 28. Mery(Tománek,Černý) 31. Ertel(Černý,Tománek) 32. Ertel(Černý,Tománek) 35. Pék(Bezák,Kalinač) 38. O.Rusnák(Tománek)

3. Kolo - zimný štadión-Trenčín
Tempish Dunnica WK vs Big Bears Brezno
23:3 (8:2)
1. Klučár(Karšay) 1. L.Ružička(Charvát,Karšay) 6. Karšay(L.Ružička) 12. L.Ružička(Burzala,Lelkeš) 12. Mikula(Lelkeš) 13. Kútny(D.Trenčan,R.Trenčan) 15. L.Ružička(Karšay) 19. Karšay(L.Ružička) 25. Karšay(L.Ružička) 31. Kútny(Filo,R.Trenčan) 32. Lelkeš(Kútny,Mikula) 32. Uharček ml.(Burzala,R.Trenčan) 35. L.Ružička(Karšay,Matej Kristín) 35. Karšay(Klučár) 36. Lelkeš(Filo) 37. Kútny(Lelkeš,Mikula) 39. D.Trenčan(R.Trenčan) 40. Karšay(L.Ružička) 41. Filo 42. D.Trenčan(Burzala,R.Trenčan) 42. Karšay(L.Ružička) 43. Klučár(L.Ružička) 47. Uharček ml.(Burzala,D.Trenčan)
***
5. Martin Lunter 18. Milčík(Budaj) 30. Martin Lunter(Ernest Konkolovský)

4. Kolo
Trnava Warriors vs Tempish Dubnica Wild Kings
6:18 (5:5)
2. Merschitz 8. Kabát(Malovec) 13. Belko (Holovič,Merschitz) 19. Holovič 20. Holovič(Merschitz) 47. Holovič
***
3. Karšay(R.Trenčan) 5. Filo(Sojčik,L.Ružička) 5. Karšay(D.Trenčan) 5. L.Ružička 12. Kopecký(Sojčík) 26. Karšay(R.Trenčan) 27. Sojčík(L.Ružička) 28.Karšay(D.Trenčan) 28. D.Trenčan(Karšay) 37. Sojčik(R.Trenčan) 37. Karšay(Filo,D.Trenčan) 37. L.Ružička(Sojčík) 40. Karšay(Sojčik,Filo) 41. Sojčik(Burzala) 43. Sojčik(L.Ružička) 44.D.Trenčan 45. Karšay(D.Trenčan,R.Trenčan) 48. D.Trenčan(Karšay)

5. Kolo - zimný štadión-Trenčín
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Gajary Flames
7:3 (5:2)
9. Kopecký(Filo) 9. L.Ružička(Filo) 10. Kútny(D.Trenčan) 18. Karšay(L.Ružička,R.Trenčan) 18. L.Ružička(Martinka,R.Trenčan) 45. Filo(Kopecký,R.Trenčan) 47. D.Trenčan(Kútny)
***
6. Pardel(Lichanec) 20. Lichanec 29. Dujčík(Szabo,Lichanec)

24.5.2013 České a Slovenské finále o federálneho majstra - Eden Praha
IHC Slavia Praha vs Tempish Dubnica Wild Kings
10:6 (2:0,1:0,4:2,3:4)
2. J.Bernad(Toman) 5. Kafka(Toman) 16. J.Bernad(Kafka) 30. Mrňa(Loskot) 31. Wurm(Tondr,J.Bernad) 34. J.Bernad(Wurm) 36. Kafka 39. Kafka 44. Fiala(Loskot) 47. Loskot(Toman,J.Bernad)
***
29. L.Ružička(Karšay) 34. D.Trenčan(Szabo,Lichanec) 37. L.Ružička(Filo,Karšay) 42. Szabo(L.Ružička) 45. Kopecký(Kútny) 48. Karšay(L.Ružička,Burzala). Rozhodovali: Wurtherle(CZE), Jakubec(SVK) ... 450 divákov

6. Kolo
Bratislava Hammers vs Tempish Dubnica Wild Kings
4:17 (1:6)
Ščepko(Golan,Tallo) 12. Ščepko(Šturc) 18. Mataš(Šturc) 42. Šturc(Mataš)
***
3. Kútny(D.Trenčan) 8. L.Ružička(Karšay) 9. Karšay(L.Ružička,Filo) 9. Burzala (Kútny) 13. D.Trenčan 14. Karšay(Kútny,L.Ružička) 16. Kútny(D.Trenčan) 16. D.Trenčan(Filo) 18. D.Trenčan 21. Karšay(L.Ružička) 23. D.Trenčan(Kútny) 28. L.Ružička 32. Kútny(D.Trenčan,Kohút) 33. D.Trenčan(Filo) 35. Karšay(Burzala,R.Trenčan) 36. Karšay(Burzala) 43. Karšay(L.Ružička,Burzala)

7. Kolo
Big Bears Brezno vs Tempish Dubnica Wild Kings
8:17 (5:9)
4. Rajnjak(Budaj) 13. Erik Konkolovský 19. Marian Lunter 22. Erik Konkolovský 23. Budaj(Marián Lunter) 34. Dobrík(Erik Konkolovský) 44. Marian Lunter(Martin Lunter) 47. Marian Lunter(Budaj)
***
5. Kopecký 7. Mikula(D.Trenčan,R.Trenčan) 8. Karšay(L.Ružička) 10. Kopecký(Mikula,D.Trenčan) 15. D.Trenčan(R.Trenčan) 19. Karšay(L.Ružička) 22. D.Trenčan(Mikula,Kopecký) 23. D.Trenčan 24. Filo 32. L.Ružička(Filo) 34. Kopecký(Mikula,D.Trenčan) 37. D.Trenčan(Mikula,Kopecký) 38. Mikula(D.Trenčan,Kopecký) 41. R.Trenčan(Kopecký,D.Trenčan) 44. Kopecký(D.Trenčan,Mikula) 45. D.Trenčan(Kopecký) 48. Mikula(D.Trenčan,Kopecký)

8. Kolo
Temp Dubnica Wild Kings vs Trnava Warriors
8:5 (1:0)
3. D.Trenčan(R.Trenčan) 31. Filo(D.Trenčan) 32. D.Trenčan(Filo) 33. Karšay(L.Ružička) 36. Kútny(Kopecky,D.Trenčan) 38. Lelkeš(D.Trenčan,Filo) 41. Karšay(L.Ružička, Ri.Pavlikovský) 42. Lelkeš(Martinka, Krajča)
***
25. Malovec(Rumpel) 28. Rumpel(Malovec) 33. Malovec(Ďuriš) 33. Ďuriš 47. Hrčka(Malovec)

9. Kolo
IHC Gajary Flames vs Tempish Dubnica Wild Kings
5:9 (4:2)
4. Ejem(Lichanec) 7. Mendl(Neumann) 8. Lichanec(Bogdalik) 23. Lichanec(Pardel) 34. Lichanec(Mendl,Pardel)
***
21. Filo(Kútny,L.Ružička) 21. Karšay(Kopecký,D.Trenčan) 28. L.Ružička(Kútny) 38. Kútny(Sojčík) 39. Kútny(Filo,L.Ružička) 42. Sojčík(L.Ružička) 42. Karšay(D.Trenčan,Kopecký) 44. Kútny(L.Ružička,D.Trenčan) 45. Kútny(L.Ružička,Filo).

10. Kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs Skalica Kings
14:9 (5:5)
8. Lelkeš(Kopecký) 17. Karšay(L.Ružička,R.Trenčan) 22. Filo(L.Ružička,Charvát) 23. L.Ružička(Karšay) 24. Kútny(Rich.Pavlikovský,D.Trenčan) 31. Lelkeš(Mikula,Kopecký) 34. Kútny(D.Trenčan) 37. Mikula 38. L.Ružička(Filo,Karšay) 41. L.Ružička(Karšay) 43. Lelkeš 44. L.Ružička(Karšay,Filo) 46. Rich.Pavlikovský(Burzala,Kútny) 47. Kopecký(Mikula)
***
2. Stieler(Novák) 3. Šatek(Kutálek) 6. Šatek(Novák) 9. Novák(Šatek) 11. Stieler(Novák) 33. Komárek(Novák) 34. Stieler(Novák,Kutálek) 35. Novák 43. Šatek.

1.štvrťfinále 2013
Bratislava Hammers vs Tempish Dubnica Wild Kings
10:28 (5:13)
2. B.Ščepko(Rajnoha,N.Ščepko) 5. Golan(Funta) 16. N.Ščepko(B.Ščepko) 21. B.Ščepko(Golan) 28. Foltýn 30. Rajnoha(Foltýn) 34. Beneš(B.Ščepko) 43. Foltýn(Rajnoha) 45. Funta(B.Ščepko) 48. B.Ščepko
***
7. Kopecký(Karšay) 10. L.Ružička(Sojčík,Kútny) 11. Karšay(Kopecký,D.Trenčan) 14. Karšay(D.Trenčan,Kopecký) 15. Sojčík(Burzala,D.Trenčan) 16. Karšay(Kopecký,D.Trenčan) 16. Karšay(R.Trenčan,D.Trenčan) 18. Kútny(L.Ružička,Sojčík) 21. Sojčík(L.Ružička,Burzala) 23. Kopecký(Karšay) 23. D.Trenčan(Kopecký) 24. D.Trenčan(Karšay) 24. Karšay(Kopecký,D.Trenčan) 25. L.Ružička(Kútny,Burzala) 28. L.Ružička(Sojčík) 29. Kútny(L.Ružička,Burzala) 31. Burzala(Karšay) 34. Sojčík 33. R.Trenčan(Sojčík,Kútny) 36. Charvat(D.Trenčan) 36. Karšay(D.Trenčan) 40. Sojčík 42. Kopecký(D.Trenčan,Karšay) 45. L.Ružička(Sojčík,Kútny) 46. Kútny(Sojčík,R.Trenčan) 46. L.Ružička(Sojčík) 46. Kútny(Sojčík,R.Trenčan) 48. D.Trenčan.

2.štvrťfinále 2013
Tempish Dubnica Wild Kings vs Bratislava Hammers
13:9 (7:3)
5. Karšay(L.Ružička,D.Trenčan) 8. L.Ružička(Rich.Pavlikovský,Karšay) 11. Karšay(Rich.Pavlikovský,L.Ružička) 15. L.Ružička(R.Trenčan,Karšay) 17. Karšay(Burzala,L.Ružička) 18. Burzala( Karšay,L.Ružička) 23. L.Ružička(Karšay,Rich.Pavlikovský) 26. L.Ružička(Karšay,Rich.Pavlikovský) 31. Karšay(L.Ružička,Rich.Pavlikovský) 34. Karšay(L.Ružička,Rich.Pavlikovský) 46. Kopecký(Burzala,R.Trenčan) 48. Karšay 48. Rich.Pavlikovský(Karšay)
***
12. Funta(Šturc,Pejchal) 14. Hrajnoha(Funta,Šturc) 20. Foltýn(Funta) 30. Hrajnoha(Foltýn,Pejchal) 31. Ščepko(Šturc,Foltýn) 35. Funta(Foltýn,Šturc) 38. Foltýn(Funta) 38. Šturc 41. Šturc(Foltýn,Funta)

1.semifinále 2013
Skalica Kings vs. Tempish Dubnica Wild Kings
12:8 (5:3)
12. Stiler(Šatek,Komarek) 14. Novák(Šatek,Stiler) 18. Kučera(Šatek) 23. Stiler 24. Obdržálek(Sajdl) 25. Novák(Šatek,Komarek) 27. Jurík(Sajdl) 31. Novák(Šatek,Komarek) 33. Sajdl(Kučera) 35. Sajdl 36. Kučera(Jurík,Obdržalek) 38. Kučera(Jurík)
***
1. Karšay(Mikula,L.Ružička) 22. Kopecký(Mikula) 23. L.Ružička(Karšay) 27. D.Trenčan(Karšay,Burzala) 33. L.Ružička(D.Trenčan,Burzala) 36. L.Ružička(D.Trenčan,Karšay) 41. L.Ružička(Karšay,D.Trenčan) 47. L.Ružička(Kopecký)

Odvetné spomienkové stretnutie #38 & #4
Tempish Dubnica Wild Kings #38 vs #4 IHC Devils Zlín
7:9 (3:6)
18. To.Tatar 19. D.Trenčan(Mikula, Kutny) 24. Kopecký(Kutny,To.Tatar) 34. To.Tatar(L.Ružička,Karšay) 38. Kopecký(Mikula,Kutny) 42. Mikula(Kopecký,Kutny) 47. Kutny(Filo,Karšay)
***
6. Jurík(Novák) 6. Ševčík(Pavlusek,Jurík) 8. Hánl(Hrazdíra) 9. Jurík(Ševčík) 11. Novák(Pavlusek) 17. Hánl(Machraček,Zbořil) 29. Hánl(Novák) 33. Novák(Ševčík) 34. Jurík(Ševčík)..... Rozhodovali: Jakubec, Druga. 200 divákov

2.semifinále 2013
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Skalica Kings
2:7 (1:5)
16. Karšay(Kopecký) 32. Karšay(Klučár,Kutny)
***
2. Sajdl(Komárek) 3. Novák(Kučera) 5. Novák(Sajdl,Kučera) 10. Šátek(Kučera,Novák) 23. Novák 44. Novák(Kučera) 44. Kučera(Šátek)

XVI. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2012

IHC Gajary Flames vs Tempish Dubnica Wild Kings
4:10 (0:6)
35. Kristek(Varga) 37. Klučiar(Božik) 39. Lichanec(Varga) 45. Dujčík(Szabo)
***
3. Sojčík(Klučár,Charvát) 6. L.Ružička(Karšay,Klučár) 11. L.Ružička 14.Sojčik(Filo,R.Trenčan)
14. Sojcik(Filo) 17.Sojcik(Karšay) 26. L.Ružička(Klučar,Karšay) 35. Sojčik(Filo)
39. Karšay(Klučar) 47. Sojčik(L.Ružička)

4. Kolo - zimný štadión-Nove Mesto nV
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS  vs. TRNAVA WARRIORS
7 : 5 (3:3)
5. D.Trenčan(J.Filo) 13. P.Sojčik(L.Ružička,Ľ.Karšay) 15. P.Trška(D.Trenčan)
30. D.Trenčan(J.Filo,R.Trenčan) 32. P.Sojčik 39. P.Sojčik(L.Ružička,R.Trenčan)
45. P.Sojčik(L.Ružička,Ľ.Karsay)
***
15. J.Reho 22. M.Merschitz(V.Malovec) 24. M.Čunderlik(M.Holovič)
45. I.Iliev 47. J.Belko(M.Holovič,M.Merschitz)

Dohrávka 1. kola
Tempish Dubnica Wild Kings vs Skalica Kings
5 : 4 (4:2)
9.L.Ružička(Sojčík) 15. Sojčík(L.Ružička) 21.L.Ružička(Sojčík)
24.R.Trenčan(L.Ružička) 38.L.Ružička(Sojčik,R.Trenčan)
***
4.Liška(To.Šille)  21.Šatek 44.F.Novák 44.Kučera(Ti.Šille)

5. kolo
Brezno Big Bears vs. Tempish Dubnica Wild Kings
6 : 11 (2:6)
6. Konkolovský(Bauer) 16. Bauer(Luptak,Sabaka) 27. Luptak(Belko) 35. Marian Lunter(Chabada)
41. Dobrík(Konkolovsky) 46. Bauer(Konkolovsky,Chabada)
***
10. J.Filo(D.Trenčan,Brandis) 16.Sojčík  16. Sojčík(Brandis,J.Filo) 17. Sojčík(D.Trenčan,Brandis)
18. Brandis(D.Trenčan,J.Filo) 22. Sojčík(Brandis,J.Filo) 25. Sojčík(Brandis,D.Trenčan)
38. Sojčík(Brandis,R.Trenčan) 39. Brandis(Sojčík,Charvát) 40. Sojčík(Brandis) 41. D.Trenčan(J.Filo,Sojčík)

6. kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Fevra Čierny Bratislava
15 : 6 (3:1)
4. Lelkeš 5. L.Ružička(Sojčík) 6. Sojčík(R.Trenčan,D.Trenčan) 26. D.Trenčan(Lelkeš)
27. P.Trška(D.Trenčan,J.Filo) 29. J.Filo(Ľ.Ružička) 31. P.Trška(J.Filo,Sojčík) 33. Sojčík(L.Ružička)
35. L.Ružička 37. J.Filo(D.Trenčan) 38. P.Trška(J.Filo,R.Trenčan) 43.Lelkeš(Sojčík,D.Trenčan)
45. Sojčík(L.Ružička,J.Filo) 46.Sojčík(D.Trenčan,R.Trenčan) 47. P.Trška(Sojčík)
***
22. A.Hosťovecký(Šimonič) 36. Šimonič(A.Hosťovecký) 37. J.Haring(J.Vrábel)
40. Jastrabík(A.Hosťovecký) 45. J.Vrábel(Olša) 48. Mir.Kristín(M.Neumann,J.Haring)

8.kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Brezno Big Bears
19:0 (5:0)
1. Sojcik(Ruzickǎ,Karsay) 2. Karsay(Ruzicka) 9. Trska(Sojcik,Ruzicka) 10. Sojcik(Ruzicka)
21.Ruzicka(Karsay) 26. Ruzicka 28.Sojcik(Trska,D.Trencan) 28.Ruzicka(Sojcik,Karsay)
29.Karsay(Sojcik,Ruzicka) 30. D.Trencan(Trska,Burzala) 33. Trska(D.Trencan,Filo)
33. Sojcik (Ruzicka,Filo) 34. Filo(Sojcik,Karsay) 35. Sojcik(Ruzicka,Karsay)
36. Sojcik(D.Trencan) 37. Sojcik(Ruzicka,Karsay) 41.Burzala(Ruzicka,Trska)
43. Ruzicka(Karsay) 48. Filo(Ruzicka,Sojcik)

9.kolo
Tempish Dubnica Wild Kings vs. Mad Dogs Bratislava
5:7 (1:5)
9. D.Trencan 26. Filo(Lelkes) 40. Sojcik(Ruzicka)
41.Trska(Sojcik,Ruzicka) 45. Karsay(Trska, Sojcik)
***
11.Ertel (Ruzicka) 12. Silovic(Horsky,Preisinger) 15.Cerny(Silovic,Preisinger)
17. Bilik(Priechodsky,Novajovsky) 18. Preisinger(Silovic) 27. Preisinger(Silovic) 42.Bilik

Dohravka II.kola
Fevra Čierny BA vs. Tempish Dubnica Wild Kings
5:22 (2:10)
Góly WK: 1. D.Trencan(R.Trencan) 2. Karsay(Hovorka,Klucar) 3. Brandis(Klucar) 4. Klucar(Karsay,Hovorka)
5. Filo(Hovorka,R.Trencan) 6. Hovorka(Karsay) 7. D.Trencan(Brandis) 8. Filo(Brandis,D.Trencan)
9. Hovorka(Karsay,Klucar) 10. D.Trencan(R.Trencan,Brandis) 11. Filo(Klucar,Hovorka)
12. Klucar(Hovorka,Karsay) 13. Hovorka(Karsay,Karsay) 14.Hovorka(Karsay,Klucar) 15.Brandis(Filo,R.Trencan)
16. Filo(R.Trencan,D.Trencan) 17. D.Trencan(R.Trencan,Filo) 18. Brandis(R.Trencan,D.Trencan)
19. Brandis(D.Trencan) 20. Brandis(R.Trencan,D.Trencan) 21. Charvat(Klucar,Karsay) 22. Charvat(Hovorka)

10.kolo
Skalica Kings vs Dubnica Wild Kings
7:7 (5:4)
5. Horak(Flora) 11. Komarek(F.Novák,Šatek) 22. To.Šille(Šatek,Hanka) 22. Liška(F.Novák,Ti.Šille)
24. Šatek(Komarek) 27. Gartner(Horak) 29. F.Novák(Ti.Šille,Liška)
***
1. Hovorka(Karšay,Sojčik) 4. Burzala(Sojčik,Hovorka) 7. Hovorka(Karšay,Burzala)
22.Karšay(Sojčik,Hovorka) 30. Karšay(Hovorka,Sojčik) 39. Sojčik(Hovorka,Karšay)
39. Hovorka(Sojčik,Karšay).

1. štvrťfinále
Bratislava Roller Hammers vs Dubnica Wild Kings
6:15 (5:7)
10. Ščepko(Foltyn) 19. Beneš(Štambersky) 19. Jaško(Foltyn,Maťaš) 20. Jaško(Štambersky,Novák)
24. Jaško 43. Maťaš(Beneš)
***
2. Sojčik(L.Ružička) 4. Lelkeš(Brandis) 5. Sojčik(L.Ružička) 8. Burzala(Lelkeš)
15.Sojčik(Ri.Pavlikovsky) 15.Filo(Lelkeš) 25. Ri.Pavlikovský(To.Tatar) 26. To.Tatar
30. Brandis 36. Sojčik(L.Ružička,Trška) 38. To.Tatar 40. Trška(Sojčik)
44. L.Ružička 47. Sojčik(To.Tatar).

2. štvrťfinále
Tempish Dubnica Wild Kings vs  Bratislava Roller Hammers
12:3 (5:1)
5. To.Tatar(Burzala,Karsay) 8. L.Ruzicka(Trska,Sojcik) 10. Sojcik(Trska) 14. To.Tatar(Filo)
23.Ľ.Ruzicka 25. Filo(D.Trencan,R.Trencan) 26. L.Ruzicka(Sojcik) 38. Sojcik(L.Ruzicka,Trska)
47. Trska(Sojcik) 47. Sojcik(L.Ruzicka) 48.To.Tatar(Karsay,Ri.Pavlikovský) 48. Karsay(To.Tatar)
***
24. Talo(Kolacek,Ščepko) 36. Novák(Foltyn,Ščepko) 38. Talo(Foltyn,Ščepko).

Zostava W.K: Mat.Kristin (Pagač) - Klučar, Trška, Karsay, Ri.Pavlikovský, R.Trenčan,
Burzala - Sojčik, L.Ružička, To.Tatar, Hovorka, D.Trenčan, Filo.

1. semifinále
Trnava Warriors vs Tempish Dubnica Wild Kings
3:11 (1:4)
12. Ďuriš(Čunderlík,Merschitz) 45. Kabát(Rumpel,Malovec) 48. Belko(Ďuriš,Čunderlik)
***
5. L.Ružička(Filo) 12. Filo(Brandis,Burzala) 18.Burzala(Brandis,Filo) 19. L.Ružička(Sojčik)
28. Trška(Brandis,Klučar) 29. Sojčik(Klučar,L.Ružička) 36.Hovorka(Burzala,Ri.Pavlikovský)
37.   Sojčik(Trška) 42. Brandis(R.Trenčan,Burzala) 45. Ri.Pavlikovský(Trška,Karšay)
48. Sojčík(L.Ružička,Ri.Pavlikovský)

Zostava Trnava: Petrovič - Rumpel,Šimalčík,Belko,Čunderlík,Kabát,Reho,Ďuriš,Merschitz,Malovec.
Zostava W.K: Pagáč - Klučar,Trška,Charvát,Ri.Pavlikovský,R.Trenčan,Burzala - Sojčík,L.Ružička,
Hovorka,Karšay,Filo,Brandis.

2. semifinále
Tempish Dubnica Wild Kings vs Trnava Warriors
9:7 (4:2)
9. Charvát(Hovorka) 11. Brandis(Filo,R.Trenčan) 12. Sojčík(Klučar,Trška) 16. L.Ružička(Klučar,Trška)
31. L.Ružička(Ri.Pavlikovský,Trška) 33. Trška(L.Ružička) 34. Sojčík(L.Ružička) 46. L.Ružička(Sojčík)
47. Sojčík(L.Ružička)
***
1. Holovič(Rumpel) 13. Čunderlík(Malovec) 25. Rumpel(Holovič,Belko) 27. Holovič(Malovec,Čunderlík)
27. Šimalčík(Reho) 28. Malovec(Reho) 39. Malovec(Čunderlik,Reho).
Zostava Dubnica: Pagač - Trška,Klučár,Charvát,Ri.Pavlikovský,R.Trenčan,Burzala - Sojčík,
L.Ružička,Karšay,Hovorka,Filo,Brandis.
ZostavaTrnava: Petrovič - Holovič,Čunderlík,Reho,Belko,Malovec,Rumpel,Šimalčík
Rozhodovali: Jakubec,Fridrich.

1.finále Inline extraligy
Veant Bratislava Mad Dogs vs Tempish Dubnica Wild Kings   
1:7 (0:2)
Góly: 48. Horský
***
4. Lelkeš(D.Trenčan) 19. To.Tatar(Klučár,Brandis) 30. Sojčík(L.Ružička)
38. To.Tatar(Brandis) 41. Sojčík(Filo) 43. To.Tatar(Brandis) 47. To.Tatar
zostava Mad Dogs: Hrušovský- Preisinger, Kapuš, Černý, Ertel, Priechodský, Bilik,
Horský M, Pék, Bezák, Šimunek, Kalinač- coach: I.Antal
zostava Wild Kings: Ma.Kristín - Klučár, Filo, Karšay, Lelkeš - Sojčik, L.Ružička,
Brandis, To.Tatar, Hovorka, D.Trenčan - coach: R.Trenčan.    Rozhodovali: Fridrich , Beneš.

2. finále inline extraliga
Tempish Dubnica Wild Kings vs Veant Bratislava Mad Dogs
6:3 (4:1)
1. L.Ružička(Sojčík,Hovorka) 8. Klučár(D.Trenčan,Lelkeš) 10. Ri.Pavlikovský(Sojčík,L.Ružička)
22. L.Ružička(Klučár) 35. L.Ružička(Sojčík) 45. Brandis(Hovorka, Lelkeš)
***
23. M.Horský(Ertel,Pék) 38. Bilík(Černý,M.Horský) 46. Preisinger(Pék,M..Horský)
zostava W.K: Ma.Kristín- Klučár, Hovorka, Karšay, Ri.Pavlikovský - Sojčík, L.Ružička,
Brandis, Filo, D.Trenčan, Lelkeš, Charvat. coach- R.Trenčan
zostava M.D: Hrušovský- Preisinger, M.Horský, Ertel, Bilík, Pék, Černý. coach: I.Antal
Rozhodovali: Jakubec, Druga.

Majster SR 2012 Dubnica

1. Tempish Dubnica Wild Kings
2. Veant Bratislava Mad Dogs
3. IHC Skalica Kings
4. TrnavaWarriors
5. Gajary Flames
6. Bratislava Roller Hammers
7. Fevra Čierny Bratislava
8. Brezno Big Bears

 

XV. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2011

1.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs FEVRA ČIERNY BRATISLAVA
8 : 10 (5 : 5)
4. L.Ružička (Klučár) 12. Sojčík (F.Ružička) 14. D.Trenčan 21. Sojčík (Klučár, Karšay) 23. Lelkeš (Martinka, Sojčík)
31. Lelkeš (Sojčík) 40. Lelkeš (F.Ružička, Martinka) 47. L.Ružička (Filo, Karšay)
***
2. J.Ručkay (Latkóczy, Kristín) 2. Jastrabík (Haring) 7. Latkóczy (Strapatý) 16. J.Ručkay (Haring, Neumann)
20. J.Ručkay (Neumann) 29. J.Ručkay (Haring) 31. Kristín (Strapatý, Kotlárik) 32. Haring 45. Jastrabík (Haring, Bilik)
48. J.Ručkay

2.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA MAD DOGS
10 : 9 (6 : 5)
9. Martinka (L.Ružička) 12. D.Trenčan (Brandis) 15. Brandis (Trška, D.Trenčan) 17. L.Ružička (Karšay, Martinka)
21. Filo (L.Ružička) 23. Lekeš (Sojčík) 28. Brandis (R.Trenčan, Trška) 35. L.Ružička (Brandis, R.Trenčan)
38. Sojčík (Filo) 48. L.Ružička (Filo)
***
4. Horský (Bezák) 14. Ertel (Černý) 15. Kalináč (Černý) 16. Ertel (Novajovský) 18. Preisinger (Ertel)
28. Šikovič (Ertel) 30. Horský (Novajovský) 34. Horský (Novajovský, Bezák) 41. Preisinger (Bezák)

3.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA HAMMERS
12 : 8 (9 : 3)
3. Brandis (Charvát) 4. Lelkeš (Klučár, R.Trenčan) 5. Brandis (D.Trenčan, R.Trenčan)
7. L.Ružička (Klučár, Karšay) 8. Sojčík (Lelkeš, R.Trenčan) 10. Karšay (L.Ružička)
14. Klučár (D.Trenčan, R.Trenčan) 17. Martinka (Sojčík) 24. Brandis 31. Martinka (D.Trenčan)
34. Sojčík 39. Karšay
***
6. Koláček (Štamberský, Funta) 8. Vacek (Funta) 17. Koláček (Beneš) 25. Pavlovič (Koláček)
28. Štamberský (Funta) 43. Koláček (Maťaš) 43. Koláček (Štamberský, Neumann)
44. Funta (Štamberský)

4.kolo
SKALICA KINGS vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
3 : 6 (1 : 4)
14. Timotej Šille (Gründling) 38. Tomáš Šille (Timo Šille) 47. Gründling (F.Novák)
***
4. Karšay (Charvát) 7. R.Trenčan (Sojčík) 8. L.Ružička (Sojčík, Karšay)
11. Karšay (Sojčík, R.Trenčan) 33. L.Ružička (Šatka, D.Trenčan) 42. L.Ružička (R.Trenčan)

Dubničania opäť do roka a do dňa vyhrali v oklieštenej zostave so Skalickými kráľmi
na inline ploche v Hodoníne po perfektnom výkone 7 statočných a hlavne
neprestrelného brankára Betinca.
Zostava Dubnice: P.Betinec, J.Krajča - R.Trenčan, P.Charvát, J.Šatka - Ľ.Karšay,
L.Ružička, P.Sojčík, D.Trenčan.

6.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs. TRNAVA WARRIORS
11 : 12 (6 : 5)
2. Šatka (Klučár) 11. Burzala 12. Klučár 14. Klučár (Karšay) 16. Burzala (Filo) 19. Klučár (Karšay)
30. F.Ružička (D.Trenčan) 30. Burzala (Trška, R.Trenčan) 34. Karšay 35. Klučár (Filo, D.Trenčan)
43. Sojčík (Šatka)
***
3. Belko (Merschitz) 14. Holovič (Ďuriš) 18. Holovič (Ďuriš) 19. Merschitz 24. Hutár (Holovič)
30. Ďuriš 33. Belko (Ďuriš) 35. Malovec (Holovič, Ďuriš) 37. Holovič (Hutár) 41. Holovič (Merschitz)
47. Holovič (Ďuriš) 48. Merschitz (Ďuriš) - 3 sekundy pred koncom zápasu.

8.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs. SKALICA KINGS
3 : 9 (2 : 2)
5. Sojčík (Klučár) 10. Lelkeš (R.Trenčan) 48. Filo (Havlíček, Burzala)
***
4. Luntoš 11. Kučera 26. Sajdl (Šátek) 29. Novák (Šátek) 29. Šille (Sajdl, Luntoš)
32. Šille (Sajdl, Komárek) 38. Sikorčin (Kučera) 44. Sikorčin (Šátek)
46. Sikorčin (Šille, Šátek)
NAJHORŠÍ VÝKON ZA 9 SEZÓN !!!

9.kolo
FEVRA ČIERNY BRATISLAVA vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
6 : 11 (2 : 6)
13. Novosedlík (Vrabel, Bilik) 18. Vrabel (J.Ručkay) 34. J.Ručkay (Neumann, Novosedlík)
37. Novosedlík (J.Ručkay) 42. Novosedlík (J.Ručkay) 47. J.Ručkay (Novosedlík)
***
8. L.Ružička (Karšay, R.Trenčan) 11. Sojčík (Klučár) 11. Sojčík (Trška, Klučár)
18. Karšay (L.Ružička) 19. Karšay (L.Ružička) 24. Karšay (Trška, R.Trenčan)
27. Sojčík (Klučár) 31. Trška (Sojčík) 39. Burzala (D.Trenčan)
40. L.Ružička (Karšay, Charvát) 47. Klučár

10.kolo
TRNAVA WARRIORS vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
10 : 5 (3 : 3)
3. Merschitz (Čunderlík) 20. Merschitz 22. Hrčka 25. Hutnár (Ďuriš) 28. Hutnár (Merschitz)
34. Čunderlík (Krčula) 36. Belko (Hutár) 37. Čunderlík (Merschitz) 43. Malovec (Merschitz)
44. Belko (Malovec)
***
5. Heča (R.Trenčan) 14. Heča (R.Trenčan) 18. Burzala (Heča, D.Trenčan) 46. Burzala (Vančura)
47. Vančura (R.Trenčan, Šatka)
ZOSTAVA W.K.: Pagáč (Krajča) - M.Žitňanský, Burzala, Karšay, Vančura - R.Trenčan,
Heča, D.Trenčan, Šatka.

13.kolo
BRATISLAVA MAD DOGS vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
7 : 10 (4 : 4)
5. Bezák (Černý) 12. Šimunek (Novajovský) 14. Kalináč (Novajovský, Ertel)
22. Bezák (Šimunek) 36. Bezák (Černý, Šimunek) 39. Bezák 43. Šimunek (Bezák)
***
1. L.Ružička (Karšay) 4. L.Ružička (Karšay) 5. L.Ružička (Bednár)
23. T.Tatár (Sojčík) 26. T.Tatár (Sojčík, Trška) 27. Trška (Sojčík, T.Tatár)
38. Karšay (L.Ružička) 45. Sojčík (Trška) 46. Karšay (L.Ružička) 47. T.Tatár (Sojčík)
DUBNICA WILD KINGS: P.Betinec, (O.Pagáč) - J.Filo, E.Bednár, L.Ružička,
Ľ.Karšay - P.Trška, D.Trenčan, T.Tatár, P.Sojčík
Coach: R.Trenčan

14.kolo
BRATISLAVA HAMMERS vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
0 : 5 kont.

1. semifinále
VEANT BRATISLAVA MAD DOGS vs. TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
4 : 8 (1 : 4)
18. Kalináč (Šimunek) 26. Šimunek (Priechodský) 38. Ertel (Horský) 44. Kalináč (Šimunek)
***
17. Trška (Sojčík, T.Tatár) 19. Rich.Pavlikovský (T.Tatár) 20. Sojčík (T.Tatár)
23. Sojčík (T.Tatár) 31. T.Tatár (Rich.Pavlikovský) 33. Sojčík (Trška, T.Tatár)
37. L.Ružička (Klučár) 35. Filo
Zostava DUBNICA WILD KINGS: P.Betinec, (J.Krajča) - Ľ.Karšay, L.Ružička,
M.Klučár, J.Filo - T.Tatár, P.Sojčík, Rich.Pavlikovský, P.Trška.
Coach: R.Trenčan

2. semifinále
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs. VEANT BRATISLAVA MAD DOGS
4 : 5 (1 : 3), po predl. 0 : 0, tr. str. 1 : 2
( v 5 minútovom predĺžení sa nerozhodlo a o postupujúcom do finále rozhodli
až strestné strielania 1:2)
10. Heča (T.Tatár, Sojčík) 41. T.Tatár (Sojčík) 43. T.Tatár (Sojčík) 48. Heča (T.Tatár)
***
1. Horský (Ertel) 15. Hruška (Ertel) 17. Novajovský (Horský) 28. Horský (Černý)
33. Šimunek (Pek)
Nájazdy:
P.Sojčík - 0, Novajovský - 0, L.Ružička - 0, Šimunek - gól, T.Tatár - gól, Priechodský - gól.
Zostava DUBNICA WILD KINGS: P.Betinec (J.Krajča) - Ľ.Karšay, L.Ružička, M.Klučár,
J.Filo - T.Tatár, P.Sojčík, J.Heča, E.Bednár.
Tréner: Sojčík, asistent Filo.
Generálny manager nepredĺžil do sezóny 2012 kontrakt J.Filovi.

Bronzová sezóna 2011 je určitým neúspechom WILD KINGS.

 

 

XIV. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2010

1.kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA FIRED WHEELS
12 : 4 (2 : 2)
2. Ružička F. (Trška) 3. Lelkeš (Ružička L.) 25. Klučar ( Karšay, Ružička L.) 28. Lelkeš (Krupa,Trenčan D.) 29. Karšay (Ružička L.) 29. Martinka (Šatka) 30. Trenčan D. (Krupa,Lelkeš) 33. Trenčan D. (Filo,Krupa) 35. Ružička L. (Charvat) 36. Trška (Martinka,Ružička F.) 38. Karšay (Ružička L.) 46. Sekula (Klučar,Ružička L.)

3. kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs TRNAVA WARRIORS
12 : 2 (4:0)
8. Brandis (Filo) 14. L. Ružička (Karšay) 16. Martinka 24. F. Ružička (Charvát) 28. Havlíček
30. Klučár (L. Ružička, Sekula) 31. Klučár (L. Ružička) 44. Klučár (D. Trenčan, F. Ružička)
46. Burzala (F. Ružička, Trška) 47. Sekula (Klučár, Karšay) 48. Karšay (L. Ružička) 48. Karšay
***
37. Belko (Čunderlík) 39. Malovec (Belko)

medzinárodný
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs IHC REFLEX UH. HRADIŠTE
9 : 6 (4:5)
3. Lelkeš (Brandis) 11. F. Ružička (Charvát) 17. Havlíček (Sekula) 23. F. Ružička (Havlíček)
25. Filo (Lelkeš) 32. Martinka 33. Havlíček (Brandis) 46. Brandis 47. Karšay (Šatka)
***
12. Gärtner (Horsák) 15. Piluša 18. Horsák (Nuhlíček) 19. Horsák (Piluša)
24. Nesrsta 26. Gärtner (Nuhlíček)
***
zápas rozhodoval R. Trenčan, vylúčenia: 1:0

5. kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs FEVRA ČIERNY BLAVA
7 : 7 (2:2)
5. L. Ružička 19. Martinka (F. Ružička, Havlíček) 36. Havlíček (Lelkeš, F. Ružička)
41. Martinka 42. Karšay 44. Lelkeš (L. Ružička) 48. Lelkeš (L. Ružička)
***
17. T. Klíma 21. Kotlárik 30. Kotlárik (Kristín) 35. Kristín (T. Klíma) 37. T. Klíma (Kotlárik)
46. Kristín (Strapatý, Kotlárik) 48. Kristín (T. Klíma, Jastrabík)

4. kolo
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA MAD DOGS
8 : 7 (5:2)
8. Martinka (Bližňák, D. Trenčan) 10. L. Ružička (Karšay, Klučár) 12. F. Ružička (Trška)
14. L. Ružička (Karšay, Burzala) 19. F. Ružička 36. Karšay (Bližňák, Klučár)
38. Bližňák (D. Trenčan) 43. F. Ružička (Trška)
***
11. Novajovský (Horský) 18. Horský 30. Pek (Ertel, Novajovský) 37. Hanus
38. Preisinger 47. Ertel (Horský, Preisinger) 48. Novajovský (Horský)

6. kolo
BRATISLAVA HAMMERS vs TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
3 : 8 (2:4)
4. Bližňák 7. Bližňák (T.Tatar) 7. Havlíček (Bližňák) 8. Karšay (Sojčík, R. Trenčan)
26. Karšay (Sojčík) 40. Burzala (Karšay, R. Trenčan) 48. Šatka (Trška)
48. T. Tatar (Trška)
***
12. Ščepko (Funta) 19. Šturc (Hrajnoha) 43. Šturc

1. semifinále
FEVRA BRATISLAVA ČIERNY vs TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
6 : 6 (2:3)
17. T. Klíma 22. H. Ručkay 25. T. Klíma 31. J. Ručkay (H. Ručkay)
33. Gálik (H. Ručkay) 40. T. Klíma (Kotlárik)
***
13. Burzala (Bližňák, T. Tatar) 24. Karšay (Sojčík, R. Trenčan) 24. Burzala
(Bližňák, T. Tatar) 28. Bližňák (Klučár) 32. Sojčík (Burzala) 44. Trška (Havlíček, Bližňák)

2. semifinále
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs FEVRA BRATISLAVA ČIERNY
9 : 8 (7:4)
7. Bližňák (Martinka, T. Tatar) 9. Havlíček (Trška) 11. Ružička (T. Tatar, R. Trenčan)
13. Sojčík 13. Trška (Burzala, Havlíček) 16. T. Tatar (R. Trenčan) 19. Bližňák
35. Sojčík (Trška) 45. L. Ružička (Karšay)
***
4. Filip (Kristín) 12. Gálik (Kotlárik) 15. H. Ručkay (Gálik) 16. Gálik (Strapatý)
30. H. Ručkay (T. Klíma) 34. Kristín 36. T. Klíma (Gálik) 43. Kotlárik (Gálik)

1. finále
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA MAD DOGS
12 : 6 (9:1)
3. Brandis (Filo) 9. Klučár (Karšay) 10. Martinka (Bližňák) 12. Brandis (Lelkeš)
14. L. Ružička (R. Trenčan) 17. Lelkeš (Filo) 20. Bližňák (Martinka)
23. Trška (T. Tatar) 24. Bližňák (Trška) 27. T. Tatar (L. Ružička) 30. Filo (Brandis)
35. Karšay (L. Ružička)
***
1. Horský (Preisinger) 34. Šimunek (Priechodský) 36. Kraus (Priechodský)
44. Šimunek 48. Horský (Priechodský) 48. Horský (Ertel)

2. finále
BRATISLAVA MAD DOGS vs TEMPISH DUBNICA WILD KINGS
10 : 9 pr. (2:5)
1. Tománek (Horský, Preisinger) 8. Šimúnek (Tomanek, Ertel) 32. Pék
(Priechodský, Novajovský) 35. Priechodský 36. Pék (Ertel) 41. Novajovský
(Šimúnek, Priechodský) 42. Pék (Horský, Tomanek) 43. Ertel (Pék, Tománek)
45. Šimúnek (Novajovský, Priechodský) 51. Pék (Tománek)
***
8. Bližňák 9. Klučár (Havlíček) 15. Bližňák (T. Tatar, Burzala)
22. Martinka (Karšay) 24. Bližňák (T. Tatar) 28. Bližňák (T. Tatar, Martinka)
31. Karšay (Klučár) 37. Klučár 39. Burzala (Martinka)

3. finále
TEMPISH DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA MAD DOGS
7 : 5 (2:1)
19. L. Ružička 19. Karšay (L. Ružička) 38. Filo (Klučár)
40. Bližňák (Brandis) 43. L. Ružička (Karšay) 48. Klučár
(Martinka, L. Ružička) 48. Bližňák (T. Tatar)
***
18. Kalinač (Horský) 25. Horský (Preisinger, Šimunek)
27. Pek (Tomanek) 30. Horský (Tomanek) 32. Šimunek
sledovalo 200 divákov

 

XIII. ROČNÍK SLOVENSKEJ INLINE HOKEJOVEJ EXTRALIGY 2009


1.kolo

BRATISLAVA HAMMERS vs DUBNICA WILD KINGS
4 : 12 (3 : 4)
6. Szabo (Ščepko) 10. Štamberský (Klement, Foltín) 12. Foltín 45. Foltín
***
9. Kútny 14. Karšay 18. Klučár (Ružička) 24. Sojčík (Klučár) 25. Kútny (Sekula)
27. Filo (Karšay) 32. Krupa (Kútny) 33. Šatka (Trenčan Denis) 38. Sojčík
39. Ružička (Sojčík) 41. Kútny (Sekula) 46. Kútny
V 17. min. rozhodca neuznal gól Šatku po nahrávke R. Trenčana
kvôli vraj posunutej bráne v momente strelenia gólu.

 

2.kolo

DUBNICA WILD KINGS vs TRNAVA
18 : 7 (4 : 3)
8. Filo (Ružička, Charvát) 9. Karšay (Ružička, Klučár) 13. Ružička (Karšay)
15. Klučár 26. Sekula (Trenčan Roman) 28. Filo (Sekula, Kútny) 28. Trenčan Denis (Filo, Sekula)
29. Ružička (Klučár, Charvát) 33. Ružička (Filo) 34. Karšay (Ružička)
36. Klučár (Charvát) 36. Kútny (Klučár, Charvát) 38. Karšay (Ružička, CHarvát)
38. Ružička (Karšay, Klučár) 39. Karšay (Ružička, Klučár) 41. Klučár (Filo, Trenčan Denis)
41. Trenčan Denis 48. Ružička (Karšay)
***
4. Ďuriš (Janovič) 20. Malovec (Ďuriš) 23. Malovec (Čunderlík, Hrčka)
29. Reho (Ďuriš) 36. Krčula (Malovec, Janovič) 41. Čunderlík 44. Čunderlík (Krčula)

 

3.kolo

VEANT BRATISLAVA MAD DOGS vs DUBNICA WILD KINGS
5 : 8 (1:5)
17. Varga (Szoke) 31. Novajovsky (Pek, Kalinač) 39. Szoke (Varga) 47. Varga (Tomanek)
***
2. Klučár 2. Sojčík (Kútny) 12. Kútny (Sojčík, Sekula) 14. Sekula (Šatka) 21. Kútny (Sojčík)
26. Karšay (Ružička) 27. Karšay (Ružička) 39. Kútny (Sojčík)

 

4. kolo - volno

5. kolo

BRATISLAVA FIRED WHEELS vs DUBNICA WILD KINGS
4 : 8 (1:5)
18. Koláček 27. Tóth (Koláček) 39. Mokráň (Koláček, Maťaš) 41. Mokráň (Koláček)
***
2. Sekula (Karšay, Trenčan Roman) 9. Trenčan Denis (Burzala) 10. Sojčík (Kútny)
20. Kútny 20. Sojčík 34. Karšay 40. Filo (Sojčík, Kútny) 46. Šatka (Burzala)

 

6. kolo

DUBNICA WILD KINGS vs FEVRA WEST BRATISLAVA
9 : 1 (5:0)
1. Karšay (Ružička) 3. Filo (Kútny) 5. Kútny (Klučár) 6. Trška (Šatka)
20. Karšay (Sekula, Trenčan Roman) 26. Kútny (Gavač, Klučár)
35. Ružička (Karšay, Trenčan Roman) 38. Šatka (Trenčan Denis) 47. Kútny (Klučár, Charvát)
***
31. Jastrabík (Galik, Kristek)

 

dohrávka 7. kola

HERMES TRENČÍN vs DUBNICA WILD KINGS
7 : 8 (2:7)
15. Kotlárik (Pozník, Klíma Tomáš) 16. Tomík (Lezo) 30. Kristín (Latkoczy, Klíma Tomáš)
41. Pozník (Klíma Lukáš) 45. Tomík 46. Klíma Lukáš 48. Lezo (Pozník)
***
2. Ružička (Leskoviansky) 5. Krupa (Trška) 5. Filo (Sojčik) 11. Krupa (Filo, Gavač)
18. Kútny (Sojčík) 19. Trška (Ružička) 21. Krupa 32. Ružička (Klučár)

 

8. kolo

HK TRNAVA WARRIORS vs DUBNICA WILD KINGS
9 : 11 (5:4)
2. Holovič (Hutár) 3. Ďuriš (Stupka) 10. Holovič (Čunderlík, Janovič) 18. Stupka (Čunderlík, Janovič)
21. Hrčka (Holovič) 32. Holovič (Malovec) 38. Malovec (Ďuriš) 41. Malovec (Belko, Janovič)
42. Holovič (Stupka, Hutár)
***
16. Karšay (Kútny, Trenčan Roman) 17. Klučár (Karšay) 21. Kútny (Trenčan Roman) 24. Klučár (Karšay, Filo)
26. Klučár (Filo) 26. Karšay 32. Kútny (Filo, Trenčan Roman) 37. Karšay (Kútny, Filo) 44. Kútny (Klučár, Karšay)
46. Kútny (Klučár, Karšay) 47. Kútny (Šatka, Klučár)

 

9. kolo - Dohrávka 9. kola piatok 12.6. o 19,00 hod

DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA HAMMERS
2 : 8 (2:2)
12. Ružička (Karšay, Trenčan Roman) 13. Karšay (Ružička, Trenčan Roman)
***
15. Foltín (Pejchal) 17. Pejchal (Ščepko) 28. Pejchal (Štamberský) 29. Foltín
29. Pejchal (Foltín, Štamberský) 34. Foltín (Štamberský) 40. Štamberský (Foltín)
47. Štamberský (Pejchal)

 

11. kolo (3. júna o 19,00)

DUBNICA WILD KINGS vs BRATISLAVA FIRED WHEELS
16 : 10 (9:4)
1. Pavlikovský Richard (Krupa, Kútny) 4. Karšay (Ružička) 5. Pavlikovský Richard (Charvát)
5. Kútny (Trenčan Roman) 8. Pavlikovský Richard (Ružička, Karšay)
8. Klučár (Trenčan Roman) 17. Klučár (Kútny, Krupa) 18. Klučár (Kútny)
21. Ružička (Trenčan Roman, Karšay) 27. Kútny (Klučár, Krúpa)
33. Trenčan Roman (Klučár, Filo) 37. Karšay (Ružička, Klučár) 42. Filo (Krupa)
42. Krupa (Filo) 44. Klučár (Ružička, Karšay) 46. Karšay (Klučár, Ružička)
***
1. Merschitz (Koláček) 7. Šúrek (Koláček, Merschitz) 9. Merschitz (Koláček, Šúrek)
15. Merschitz (Koláček) 29. Merschitz (Koláček, Šúrek) 30. Tóth (Filo, Šúrek)
34. Dujčák (Merschitz, Šúrek) 44. Merschitz (Koláček, Dujček) 45. Merschitz (Filo)
46. Mokraň (Šúrek)

 

12. kolo

DUBNICA WILD KINGS vs VEANT BRATISLAVA MAD DOGS
5 : 0 kontumačne

 

13. kolo

FEVRA WEST BRATISLAVA vs DUBNICA WILD KINGS
3 : 14 (2:7)
15. Kristek (Jastrabík, Šulek) 16. Šulek (Kristek, Podobník) 39. Jastrabík
***
4. Ružička 9. Charvát (Šatka) 12. Karšay (Sekula) 14. Karšay (Ružička)
16. Sekula 17. Burzala (Sekula) 24. Sekula (Ružička, Karšay)
26. Sekula (Ružička, Karšay) 29. Ružička (Trška, Charvát) 31. Šatka (Trška)
34. Šatka (Filo) 36. Šatka (Filo, Trška) 42. Sekula (Ružička, Burzala)
44. Karšay (Ružička, Sekula)

 

dohrávka 10. kola

DUBNICA WILD KINGS vs HERMES TRENČÍN
3 : 6 (2:4)
17. Šatka (Charvát) 20. Karšay (Pavlikovský R., Trška) 36. Pavlikovský R.
***
4. Lezo (Kotlárik) 11. Rešetka (Pozník) 12. Klímat (Kopecký P.)
16. Tomík M. (Kotlárik, Strapatý) 23. Kristín M. (Lezo) 35. Pozník (Klíma T.)

 

Play off - prvé 4 tými zakl. časti

 

1. Semifinálový zápas DUBNICA WILD KINGS vs HK TRNAVA WARRIORS
10 : 5 (5:2)
8. Ružička L. (Sekula) 10. Šatka (Trška) 14. Sekula (Karšay, Ružička L.)
20. Ružička L. (Karšay) 23. Ružička L. 26. Sekula (Karšay, Ružička L.)
27. Ružička L. (Karšay) 28. Pavlikovský Rich. (Filo) 31. Šatka (Trška, Pavlikovský Rich.)
35. Ružička L. (Karšay)
***
2. Ďuriš (Malovec) 4. Čunderlík (Krčula, Hutar) 33. Hutar (Čunderlík)
45. Krčula (Janovič) 47. Ďuriš (Malovec, Čunderlík)
***
Zostava DUBNICA WILD KINGS:
Betinec P.
Trenčan R., Sekula Ľ.,Karšay Ľ., Ružička L., Trška P.,
Pavlikovský Ri., Filo J., Šatka J., Trenčan D., Charvát P.
100 divákov - rozhodovali: Jakubec, Fridrich

 

2. Semifinálový zápas HK TRNAVA WARRIORS vs DUBNICA WILD KINGS
6 : 7 (5:5)
8. Baďurík (Malovec, Hrčka) 12. Hutár (Holovič, Ďuriš) 16. Stupka (Holovič, Hrčka)
18. Krčula (Hutár, Belko) 21. Hutár (Ďuriš, Krčula) 39. Stupka (Holovič)
***
2. Filo (Ružička) 11. Filo (Klučár, Šatka) 13. Ružička (Karšay) 23. Trška (Ružička)
24. Ružička (Karšay. Filo) 37. Ružička (Karšay, Trenčan R.) 46. Trška (Sekula)
***
Zostava DUBNICA WILD KINGS:
Betinec P.
Trenčan R., Sekula Ľ., Karšay Ľ., Ružička L., Klučár M., Trška P.,
Filo J., Šatka J., Charvát P.
***
75 divákov

 

1. finále DUBNICA WILD KINGS vs HERMES TRENČÍN
8 : 7 (6:2) tr. strielania - premenili Ružička L., Bližňák M. !
4. Sekula (Filo) 9. Karšay (Ružička L., Trenčan R.) 19. Ružička L.
21. Klučár (Šatka) 22. Šatka (Klučár) 24. Ružička L. (Karšay, Pavlikovský Rich.)
48. Klučár (Ružička L.)
***
5. Pozník (Jelínek) 10. Pozník (Klíma T.) 27. Kopecký P. (Kopecký T., Pozník)
31. Kopecký P. (Kopecký T.) 38. Kopecký T. (Lezo) 39. Kopecký T. (Pozník)
45. Kotlárik (Kristín M.)
***
Dubnica: Betinec P. (Lieskoviansky P.) - Trenčan R., Sekula L., Karšay Ľ.,
Ružička L., Trška P., Pavlikovský Rich., Kútny V., Bližňák M., Klučár M.,
Charvát P., Filo J., Šatka J., Burzala D.
***
Trenčín: Kristín Matej - Kristín Miro, Klíma L., Klíma T., Kotlárik P.,
Strapatý P., Kopecký P., Kopecký T., Tatár Tibor, Tomík M., Pozník A.,
Latkoczy J., Jelínek S., Lezo A.
***
300 divákov, rozhodovali: Beneš, Druga. Vylúčení: 3.3


2. finále HERMES TRENČÍN vs DUBNICA WILD KINGS
8 : 7
(4:2) po predĺžení
8.Klíma T. (Rešetka) 16. Klíma T. (Tatár Tib., Rešetka) 19. Latkoczi (Kopecký P.)
21. Kristín M. (Latkoczi, Lezo) 27. Kristín M. (Kotlárik) 35. Rešetka (Klíma L., Kopecký P.)
42. Kristín M. (Pozník, Lezo) 49. predĺženie Tatár Tomáš
***
11. Šatka (Pavlikovský Rich., Karšay) 20. Karšay (Pavlikovský Rich., Bližňák)
28. Pavlikovský Rich. (Trška) 32. Pavlikovský Rich. (Ružička L.) 33. Filo (Trška)
39. Ružička L. 39. Pavlikovský Rich. (Bližňák)
***
Trenčín: Šmatlák M. - Tatár Tomáš, Tatár Tibor, Rešetka Pavol, Strapatý,
Kotlárik, Kopecký P., Jakubík, Lezo, Pozník, Kristín, Klíma T., Klíma L.,
Latkoczi, Tomík M.
***
Dubnica: Betinec (Krajča) - Trenčan R., Sekula, Pavlikovský Richard,
Trška, Filo, Charvát, Burzala, Karšay, Ružička L., Bližňák, Šatka, Trenčan D.
***
400 divákov, rozhodovali: Fridrich, Stano, vyl. 9:4


3. finále DUBNICA WILD KINGS vs HERMES TRENČÍN
5 : 4
(3:3)
2. Pavlikovský Richard (Šatka) 5. Rúžička L. (Pavlikovský)
13. Sekula (Bližňák, Pavlikovský) 29.Trška (Bližňák, Rúžička L.)
35.  Pavlikovský (Bližňák)
***
1.  Kristín (Tatar Tomáš) 7. Jakubík (Kopecký P.)
17. Kotlárik (Tatar Tomáš, Kristín) 37. Rešetka (Pozník)

Dubnica: Betinec (Krajča) - Sekula, Pavlikovský Richard, Trška, Charvát,
Burzala, Karšay, Ružička L., Bližňák, Šatka, Trenčan D., Gavač
***
Trenčín: Šmatlák M. - Tatár Tomáš, Tatár Tibor, Rešetka Pavol, Strapatý,
Kotlárik, Kopecký P., Jakubík, Lezo, Pozník, Kristín, Klíma T., Klíma L.,
Latkoczi, Tomík M.
***
500 divákov, rozhodovali: Beneš, Druga

VII. EXHIBÍCIA sobota 4.7. o 18,00 hod
DUBNICA WILD KINGS vs HOCKEY STARS NHL & KHL

Bez záruky predbežná zostava STARS:
Gáborík, Meszároš, Tatár, Pavlikovský Rich., Ružička Š., Baranka, Radivojevič, Bližňák,
Betinec - Mikuš J., Šimek J., Kopecký T., Nedorost.
(Hossa F., Hossa M., Demitra, Pavlikovský Ra. - zranenia)
DUBNICA WILD KINGS:
Leskoviansky (Krajča)
Klučár, Trška, Charvát, Sekula, Burzala, Šatka J., Karšay, Sojčík, Krupa,
Trenčan D., Gavač, Valach.
(Trenčan R., Kútny, Filo, Ružička L., - dovolenka)